ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ПАПУГОЮ (ЧАСТИНА 2)
- Андрій
- 23 лип. 2023 р.
- Читати 1 хв
9. Регулярно звертайтеся до ветеринара.
Хоча деякі папуги можуть залишитися здоровими протягом всього життя, більшість можливих проблем можна попередити за допомогою профілактичних консультацій з ветеринаром. Необхідно проводити щорічні планові огляди здоров'я вашого папуги.
10. Будьте готові до того, що ваш будинок стане шумним і з'явиться безлад.
Птахи розкидають лушпиння від розчину, шкірки фруктів, свої іграшки, і цей список безкінечний... Територія навколо клітки або місця, де вони перебувають, може бути забрудненою регулярно через пір'я, яке випадає, а також через слід, що відбувається природньо. Навіть якщо птах знаходиться в клітці, ці речі можуть вилітати за її межі. Великі папуги можуть бути досить шумними. Вони можуть видавати незрозумілі крики, насвистувати пісні або просто свистіти. Ви не можете очікувати, що папуга поводитиметься тихо, коли вам або вашій дитині потрібно спати. Пам'ятайте про це. Ізолювати папугу в окремій кімнаті або виводити на вулицю не є варіантом, якщо ви хочете мати живого і здорового птаха. Це не відповідає їхнім потребам. Папуга буде відчувати емоційні страждання та проявляти аномальну поведінку, якщо його ізолювати. Вони є соціальними птахами, і їхня природа у близькості до інших. Тому не думайте, що папугу можна розглядати як предмет. Якщо ви не вірите - зачекайте і переконаєтесь самі - папуга все вам пояснить.
11. Будьте готові до того, щоб пройти пліч-о-пліч ціле життя.
Багато папуг живуть від 50 до 70 або навіть 100 років. Якщо ви не готові до довгострокових зобов'язань, то краще не заводьте папугу. Багато папуг дуже сильно прив'язуються до своїх господарів, тому їм важко адаптуватися до нових рук. Думайте про папугу, як про дитину віком 4-5 років. Його реакція на емоційні ситуації буде схожа на дитячу.
Comments