Тренування слід проводити не раніше, ніж через 1,5-2 години після прийому їжі або сну.
Перед тренуванням переконайтеся, що ваша тварина сходила до туалету.
Налаштуйте свого собаку на позитивний настрій, погладьте його і заговоріть лагідним голосом.
Виберіть правильну амуніцію та обладнання для тренування.
🔸Розглянемо деякі команди
"Поруч!"
Для тренування команди оберіть час, коли ваш улюбленець вже відпочив і ви готові повертатися додому. Використовуйте коротку повідку, тримаючи її поруч з нашийником собаки. Дайте команду "Поруч!". Якщо собака відходить, наблизьте її до себе ніжними рухами, уникайте грубих або різких рухів. Коли вона навчиться йти поруч у спокійному темпі, переходьте до швидкої ходи або бігу.
"Дай лапу!"
Сядьте перед своєю собакою, тримаючи ласощі в одній руці - вона спробує дістати їх. Спочатку вона може задіяти морду, а потім спробувати використати лапу. У цей момент дайте команду: "Дай лапу!" і візьміть лапу в руку.
"Фу!"
Відпрацювання команд проводиться з використанням короткого повідку. Якщо ваша тварина починає робити щось небажане, різко потягніть повідок до себе і вимовте команду "Фу!" Така дія допоможе створити у вашої собаки асоціацію з чимось неприємним.
"Апорт!"
Почніть, надавши команду "Сидіти!". Коли ваш чотирилапий друг займе потрібне положення, покажіть йому іграшку-палку. Ваш вихованець спробує схопити її. У той момент, коли він наближається до предмету, відкиньте його і вимовте команду "Апорт!". Вказуйте рукою у напрямку, куди потрібно рухатися. Собака повинна полетіти за іграшкою.
"Голос!"
Це одна з найважчих команд для навчання. Простий спосіб навчити вашого хвостатого друга - похвалити його кожного разу, коли він гавкає, і вимовити команду "Голос!" в одночас.
Yorumlar